O FIRMIE

HISTORIA, CELE STRATEGICZNE I MISJA FIRMY

Nasza firma może się pochwalić wieloma sukcesami odniesionymi w branży energetyki wiatrowej.

Specjalizujemy się w systemach zdalnego monitorowania, diagnostyki i sterowania elektrowni wiatrowych. Posiadamy doświadczenie w budowie i eksploatacji monitoringu turbin wiatrowych utworzonych na bazie radiomodemów i transmisji GPRS.

W naszej ofercie mamy usługi związane z serwisem technicznym i przeglądami okresowymi turbin. Specjalizujemy się w kompleksowych uruchamiania, napraw i konserwacji turbin wiatrowych (zwłaszcza tych „bardziej skomplikowanych” według innych firm serwisowych),

Celem strategicznym firmy jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów z jakości naszych usług. Dążymy do tego celu poprzez ciągłe usprawnianie procesów, podnoszenie kwalifikacji, współpracę z wiarygodnymi dostawcami, oraz zaangażowanie pracowników, świadomych odpowiedzialności za jakość wykonywanej przez nich pracy. Dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym pracownikom możemy spełnić nawet najwyższe wymagania Klienta. W trakcie procesu budowy i realizacji zleceń dbamy szczególnie o jakość i najdrobniejsze szczegóły.

Elastycznie dostosowujemy swą ofertę do wszelkich wymagań i sugestii Klienta, w przypadku pytań jesteśmy w każdej chwili do Państwa dyspozycji (kontakt). Wszelkie propozycje współpracy są mile widziane.

Naszą misją jest:

  • zrozumienie i zaspokojenie potrzeb Klienta,
  • kompleksowa obsługa Klienta,
  • budowanie silnego partnerstwa na przyszłość,
  • dostarczanie właściwych rozwiązań w odpowiednim czasie,
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi i usług.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!