HOME

SYSTEM MONITORINGU ELEKTROWNI WIATROWYCH ENERCON

Oferujemy wykonanie i zainstalowanie systemu do monitorowania parametrów oraz zdalnego sterowania pracą elektrowni wiatrowych ENERCON.

System oferuje bieżący (on-line) podgląd parametrów pracy oraz zawiera możliwość generowania wykresów wspomagających zarządzenie elektrownią wiatrową.

Wersja demonstracyjna systemu monitoringu dostępna jest pod adresem
demo-ecomir.wind-service.com.

Udostępniona witryna zawiera rzeczywiste informacje o bieżących parametrach elektrowni wiatrowej. Dane historyczne zostały ograniczone do ostatnich 12 godzin.

Wartości oznaczone *DEMO zostały utajone w celu ochrony danych. W pełnej wersji oprogramowania, w tym miejscu znajdują się rzeczywiste wartości odpowiadające stosownym opisom.

Celem witryny jest poznanie własności i możliwości systemu monitoringu elektrowni wiatrowej ENERCON E40 oferowanego przez wind-service.com we współpracy z firmą ECOMIR Mirosław Walczak.

W celu uzyskania szczegółów oferty lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny (biuro@wind-service.com).

Wykorzystywanie danych zawartych w witrynie jest dozwolone, pod warunkiem podawania opisu: dane udostępnione dzięki wind-service.com.WITAMY NA STRONIE FIRMY WIND-SERVICE.COM!

Wind-service.com Sp. z o. o. jest młoda firmą, ale mogącą się pochwalić wieloma sukcesami odniesionymi w branży energetyki wiatrowej.

Nasza firma specjalizuje się w systemach zdalnego monitorowania, diagnostyki i sterowania elektrowni wiatrowych. W ofercie znajdą Państwo również usługi związane z serwisem technicznym i przeglądami okresowymi turbin.

Dzięki doświadczeniu i dostępie do sprawdzonych technologii możemy sprostać najtrudniejszym zadaniom i spełnić nawet najwyższe wymagania Klienta.

Elastycznie dostosowujemy swą ofertę do wszelkich wymagań i sugestii Klienta, w przypadku pytań jesteśmy w każdej chwili do Państwa dyspozycji (kontakt). Wszelkie propozycje współpracy są mile widziane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!